Loading...
Užklausa

Fiskaras manipuliatorius nuoma

fiskaro matmenys

Ilgis: 5,15m + 1m.
Plotis: 2,45m
Maksimalus krovinio svoris: 6000kg

Kaina

Manipuliatoriaus nuoma: Valandos kaina 28eur + pvm. (Minimum 2val.)
Krovinio pervežimas užmiestyje: 0,75eur/km +pvm. (Į abi puses)
Važiuojant mokamais keliais prie sumos pridedama kelių (vinječių) kaina.


Ką pervežame

  • NESTANDRTINIO DYDŽIO KROVINIUS
  • STATYBINĖS MEDŽIAGOS
  • STATYBINĖS ATLIEKOS
  • MEDIENA IR STIKLAS

Taip pat pervežame:

kabeliai, elektros įrenginiai, pastotys; blokeliai, stogo danga – šiferis, ruberoidas, cementas, tinkas; metalo konstrukcijos – pastoliai, turėklai, kolonos, rėmai; garažai, pirtys, paletės; technika- traktoriai, bobketai, nenaudojami automobiliai, metalo laužas; malkos, anglys, bačkos; lentos, vamzdžiai, gesonai ir dar daug kito…

Fiskaras Manipuliatorius nuoma: krovinių pervežimo paslaugos Vilniuje už gerą kainą

Esame įmonė, galinti už protingą kainą Jums pasiūlyti kompleksines krovinių pervežimo funkcijas – nuomojame sunkvežimį – manipuliatorius – fiskaras Vilniuje ir jo apskrityje. Manipuliatorius fiskaras suteikia galimybę greitai bei efektyviai už nedidelę kainą pervežti įvairaus tipo krovinius, lengvai ir greitai pakrauti transporto priemonę net ir esant ribotoms krovimo galimybėms.

Mūsų specialistai suteiks visą svarbiausią informaciją tiksliai, išsamiai jei tik domina, ar yra reikalingas Fiskaras Manipuliatorius – ir jo nuoma, statybinių medžiagų pakrovimui – statybinėms medžiagoms ar bet kokiems kitiems kroviniams gabenti. Padėsime išsirinkti techniką, kuri tinkamiausia Jūsų krovinio ar krovinių grupei pervežti, kartu galėsime lengviau rasti optimaliausią krovos darbų sprendimą, išspręsime kitas kylančias problemas.

Mes specializuojamės pervežimo transportavimo srityje, todėl galime pasiūlyti sprendimus gabenant standartinius, ir nestandartinius krovinius, kurie išsiskiria vienomis ar kitomis savybėmis, pavyzdžiui:
• Dideliais matmenimis: Ilgis 6m. Plotis 2,45m aukštis 2,5m;
• Dideliu svoriu iki 6t;
• Specialiais poreikiais tvirtinimui ar gabenimui ir kt.

Esame lankstūs, prisitaikome prie įvairių kliento kuriam aktuali fiskaro nuoma norų, dirbame su individualiais asmenimis, ir su įmonėmis, pasirašome sutartis, išrašome sąskaitas, visus savo darbus atliekame greitai ir operatyviai. Mielai bendradarbiaujame, todėl kai Fiskaras Manipuliatorius reikalingas ne tik vienkartiniam krovinių gabenimui – kreipkitės ir rasime abiem pusėms tinkamą ilgalaikio bendradarbiavimo formą, tiek jei mūsų paslaugos reikalingos kartą per mėnesį, tiek jei Fiskaras Manipuliatorius reikalingas – būtinas kas dieną.
Jeigu reikalingi manipuliatoriai fiskarai jų nuoma ar kitos sunkvežimių paslaugos, kreipkitės į mus siųsdami užklausą el. paštu ar skambindami telefonu ir malonūs – kvalifikuoti specialistai kaip įmanoma greičiau pateiks geriausią pasiūlymą, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, patars iškilus neaiškumams ir neturint žinių kaip geriausiai pasielgti konkrečiu atveju. Esame draugiški ir paslaugūs, tad mielai atsakome net ir į pačius elementariausius klausimus, nes puikiai suprantame, jog kai kurie žmonės pirmą kartą susiduria su krovinių pervežimu, sunkvežimių nuoma ir nežino, kada ir koks manipuliatorius fiskaras reikalingas.
Patyrę mūsų specialistai yra gabūs atlikti statybinių medžiagų ar kitų prekių pakrovimo, pervežimo ir iškrovimo darbus kokybiškai, nuolat tobulina savo įgūdžius ir užtikriną saugų, deramą savo atliekamą darbą.
Patikėkite transportavimo paslaugas mums ir mes garantuosime aukščiausią kokybę, profesionalumą ir naudingas konsultacijas! Mes dirbame tam, kad Jums būtų lengviau.